Шукаєте ліжко, що дозволить зекономити місце в кімнаті та кошти – ви прийшли за адресою, адже саме у нас ви можете недорого купити двох’ярусне ліжко. Саме така модель – чудова альтернатива стандартному ліжку, тим паче, що у наших каталогах ви можете обрати варіант як для дорослих, так і для дітей, а дизайн, який ми пропонуємо, буде ідеальним для будь-якого стилю інтер’єрy.

Купити двоярусне ліжко: що треба знати

Рекомендуємо звернути особливу увагу на саму конструкцію, адже від її міцності залежить тривалість використання. Ніжки двоярусного ліжка – це основна опора, саме тому вони повинні бути виготовлені якісно. При покупці, та під час монтажу, зверніть увагу на ніжки, вони не повинні хитатись. До речі, метод перевірки існує наступний: необхідно піднятись на другий ярус дорослій людині. Якщо ніжки не скриплять і не хитаються, то сміливо обирайте саме цей варіант.

Важливою є відстань між обома ярусами. В ідеалі – найкраща та найбільш комфортна модель це та, де відстань між ліжками достатня, щоб доросла людина комфортно сиділа в повний ріст. Та, у випадку, якщо відстань завелика – спробуйте стати на східці та застелити ліжко, якщо вам зручно це робити – сміливо обирайте виріб.

Дитяча кімната з двоярусним ліжком

Такий вид ліжка – чудовий варіант для дітей. Для початку – це дуже цікава альтернатива звичайному ліжку, адже діти будуть справді багато часу проводити там, вигадуючи різноманітні ігри. Тим паче, дана модель економить доволі багато простору, якщо кімната невелика, а дітей двійко, а то і більше.

Тільки до вибору двох’ярусного ліжка для дітей варто поставитись дуже відповідально, та навіть, скурпульозно, адже тут безпека – понад усе. Отже, на що слід звернути увагу:

  1. Міцність конструкції;
  2. Зверніть увагу на драбинку, вона повинна бути дуже добре прикріплена під невеликим нахилом та дуже добре зафіксована, а перекладини на ній, повинні бути доволі близько одна від одної;
  3. Присутність бортиків. За усіма правилами, бортики повинні бути присутніми, тим паче, вони повинні бути не нижчими, аніж тридцять сантиметрів висотою. Зверніть увагу, що є моделі зі знімними бортиками.

Двоярусні ліжка: різноманіття моделей

Модель стандартна. Це звичайне ліжко, котре містить два спальні місця, з однаковими розмірами. Також можуть бути моделі, в яких є додаткове місце для зберігання різноманітних речей.

Модель трансформер. Такі варіанти слід обирати у випадку, якщо в подальшому ви плануєте розділяти спальні місця. Такі моделі передбачають можливість розвороту нижнього яруса. До речі, ви можете додатково замовити виготовлення додаткових елементів у нашому інтернет-магазині – “Komforto”.

Купити двоярусне ліжко: який інтернет-магазин обрати

Якщо ви прийняли рішення купити двох’ярусне ліжко, рекомендуємо вам ознайомитись з моделями в нашому інтернет-магазині. Компанія-виробник наш постачальник,  вже десять років виготовляє якісні та надійні ліжка для будь-якої вікової категорії.

В наших каталогах ви знайдете доволі різноманітні моделі, доступні для будь-якого гаманця. Вироби, виготовлені спеціалістами нашої компанії – високоякісні, надійні та виготовлені з екологічних матеріалів. Якщо ви шукаєте, де недорого купити двох’ярусне ліжко у Львові та області – звертайтесь саме до нас.

Якщо ви шукаєте двох’ярусне, яке буде відповідати таким критеріям, як;

  • Екологічний матеріал;
  • Якість;
  • Надійність та міцність конструкції;
  • Різноманітність моделей;
  • Доступна ціна;
  • Швидка доставка;
  • Професійна консультація.

Звертайтесь саме в компанію «Комфорто», ми готові йти назустріч вашим побажанням та задумам. У випадку виникнення додаткових запитань – телефонуйте консультантам компанії, вони швидко нададуть вам всю необхідну інформацію, та допоможуть вам обрати саме те двох’ярусне ліжко, що стане ідеальним доповненням дизайну вашої спальні, а також стане тим місцем, де ви будете почувати себе максимально комфортно та зручно.