Кожна людина, хоча б раз в житті, прокидалася вранці не тільки не відпочившою, але і з досить втомленим відчуттям. Здавалося б, навіть кілька годин здорового сну повинні давати позитивний результат для людського організму. Адже сон – одна з найбільш найголовніших потреб людей.

Але часто буває навпаки. З самого ранку людина відчуває по всьому тілі розбитість і скутість, ломоту в суглобах і м’язах. А вся причина в тому, що ліжко давно потребує нового якісного матрацу.

Елітні матраци для якісного сну

Преміум матрацНа сьогоднішній день продаж матраців елітного класу – провідний напрям цілого ряду фірм. Сучасні виробники пропонують багатий вибір висококласних виробів, які забезпечують необхідну підтримку тіла людини під час годин відпочинку.

Переваги елітних матраців:

  • надійність і якість, що гарантується відомим брендом;
  • інноваційні властивості (лікувальний ефект, «пам’ять» матеріалів, антипилові властивості оббивки та ін.);
  • довговічність і практичність;
  • різноманітність розмірів і ступенів жорсткості.

Як виробляються елітні матраци?

Продаж матраців преміум-класу здійснюється повсюдно: у фірмових магазинах, торгових центрах, інтернет-магазинах. Багато хто вже встиг переконатися в їх позитивні властивості і активно радять дане придбання всім своїм знайомим.

Над виготовленням елітних матраців трудяться не тільки цехові робітники, але також кваліфіковані ортопеди, алергологи і ін. В розробці нових моделей беруть участь люди з вищою медичною освітою, інженери і т.д.

Ефект від відпочинку на елітному матраці

Обшивка преміум матрацаМатрац, який з упевненістю можна назвати ідеальним місцем для відпочинку, має ортопедичний ефект, тобто він просто незамінний для хребта людини і має загальнозміцнювальну дію на м’язи і суглоби. Ортопедичні спальне приладдя часто радять людям з проблемним хребтом, болями в попереку і суглобах.

Матеріали для такого матраца володіють всіма важливими властивостями, а саме:

  • повноцінної вентиляцією;
  • довгим терміном служби;
  • антиалергічним ефектом;
  • нетоксичність.

Сировина для виробництва матраців постійно оновлюється. Успішно використовуються нові розробки, спеціальні добавки, просочення матраців (бджолиний віск, іони срібла, алое вера). Це робить спальне місце максимально гігієнічним. На особливу увагу заслуговують моделі з антибактеріальними і протизапальними властивостями.

Елітні матраци пружинного і безпружинного типів

Преміум классДеякі виробники використовують в процесі виготовлення матраців пружини, інші обходяться без них. Продаж матраців без пружинних блоків сьогодні б’є всі рейтинги. Латекс, який використовується для їх виробництва, добре провітрюється, має пружністю, оптимальної твердістю. Іноді в якості наповнювача використовується поліуретан, який не просто підтримує хребет, а й імітує позу людини під час сну, дозволяючи отримати від відпочинку максимальний комфорт.

Пружинні конструкції розрізняються по твердості / м’якості, а також типу конфігурації. Є монолітні і «стільникові» пружинні системи матраців. Повним людям необхідний елітний матрац більш жорсткий, ніж людям з худорлявим статурою.

Продаж матраців з пружинами понад 250 штук на квадратний метр, тобто найбільш комфортні моделі з м’якої, «піддатливою» поверхнею сьогодні особливо популярна серед зірок шоу-бізнесу.