Шановні відвідувачі нашого сайту, в наших попередніх статтях, ми вже розповідали вам про те, які бувають ковдри і як правильно їх вибирати. Цього разу ми хочемо дати вам декілька порад по догляду за ковдрою.

Ковдра належить до категорії довговічних виробів, проте для цього за ним треба правильно доглядати. Багато хто, на жаль, забуває про це, і ковдра швидко робиться непридатною. Хтось просто викидає старе і купує нове.

Деякі, проте, так і продовжують використовувати старі ковдри 20-річної і більше за давність, не надаючи значення догляду і вважаючи, що нічого з ковдрою не станеться. Так робити не можна ні в якому разі, адже з часом ковдра накопичує в собі пил і вологу, а це шкідливо для організму. Пил і волога створюють сприятливий мікроклімат для появи кліщів і бактерій, які викликають алергію. Та і навряд чи може бути комфортно спати під запорошеною і мокрою ковдрою.

Щоб сон був здоровим, треба регулярно провітрювати спальне місце. Не складайте ліжко відразу ж після сну, провітріть кімнату протягом як мінімум 10 хвилин. Проте також не варто залишати ліжко незаправленим на увесь день, оскільки ліжко швидко припадатиме порохом. Рекомендується струшувати ковдру кожен ранок.

Щоб запобігти попаданню пилу на ковдру, слід підбирати щільний підодіяльник, бажано з мінімальними вирізами.

Що стосується прання, ту ковдру слід прати не рідше чим 1 раз в рік. Зазвичай, це прання при температурі не менше 60 градусів. Існують ковдри, які можна кип’ятити, передусім, це антиалергенні ковдри з мікрофібри. Регулярне прання ковдри допоможе запобігти появі кліщів і бактерій, а також збереже чистоту і свіжість.

Сушити ковдру треба в розпрямленому виді для того, щоб наповнювач був рівномірно розподілений і не утворювалися грудки. Можна також сушити ковдру в спеціальній сушарній машині. Періодично під час сушки ковдру треба струшувати і перевертати.

Не забувайте, що навіть при правильному догляді, ковдра не може бути вічною. Не дивлячись на її довгий термін служби при правильній експлуатації, ковдра все одно втрачає свої властивості. Тому рекомендуємо міняти ковдру хоч би кожні 10-15 років.

Купити ковдру можна в нашому інтернет-магазині Komforto.ua. У нас представлений широкий вибір ковдр, як з натуральними, так і синтетичними наповнювачами. Ковдри виготовлені в Україні та в Європі з високоякісних матеріалів і відповідають усім гігієнічним нормам. Якщо ви страждаєте від алергії, то найкращим рішенням для вас буде купити антиалергенну ковдру, а якщо ви втомлюєтеся після робочого дня, то вам підійде антистресова ковдра.