На подушках сплять, на подушках лежать, подушками влаштовують бої, подушки обіймають. З чим же “їдять” подушку? У нашому інтернет-магазині ви знайдете якісні подушки українського та європейського виробництва, виготовлені спеціально по стандартним розмірам Європи і України зокрема.

Трохи історії – як і слід було припускати подушки нам дісталися від древніх цивілізацій, уперше подушки з’явилися в стародавньому Єгипті, а потім в древньому Китаї.

 Як і усіма новинками, подушками користувалася лише знать, правителі і вищі чини.

Подушки були зведені в статус предметів розкоші, їх стали обшивати дорогими тканинами, а також фарбувати, у той час фарба цінувалася нарівні із золотом. Цей мейнстрім почався в Китаї, потім подушки розповсюдили по середньовічній Європі. Масово стали користуватися подушками лише в 19 столітті, коли сталася промислова революція. І наостанок здивуємо тим, що в Китаї подушки були не м’якими, як ми встигли звикнути, а зробленими з дерева, каменю, металу і фарфору.

Найпростіше набивати подушки сіном і соломою. Але ми так не робимо. Наші подушки високотехнологічні, натуральні і виготовлені з сучасних матеріалів. Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення сучасної подушки є латекс. Основою для виготовлення латексу є каучук заздалегідь вспінений. Такі подушки добре підтримують шию і голову, вони набувають форми голови, ніде не давлять і дуже зручні. В основному цей матеріал застосовують для виготовлення ортопедичних подушок.

Другий за популярністю матеріал для виготовлення подушок являється матеріал, розроблений в Америці для космонавтів компанією НАСА (NASA), його назва – Меморі Фом (Memory Foam). Цей матеріал дуже розумний і підлаштовується під будь-який предмет, зокрема під форму тіла. Спочатку цей матеріал знімав навантаження з космонавтів. Якщо ви в дитинстві мріяли стати космонавтом, це ваш шанс, хоч би частково, утілити свою дитячу мрію і стати до них ближче.

Матеріал екологічно чистий, що відповідає тематиці нашого сайту, крім того він має відмінні гіпоалергенні властивості, якщо ви страждаєте від алергії – подушка з матеріалу Меморі Фом ваш порятунок!

Розмірні стандарти подушок в Україні – 50 на 70 сантиметрів. В основному подушки саме цих розмірів, але є і інші розміри, наприклад для дітей найактуальніший розмір 40 на 60 сантиметрів і вони плоскіші у відмінності від подушок для дорослих.

Ортопедичні подушки зроблені спеціальної форми. Найчастіше вони мають напіввалик для підтримки шиї або ямку для голови. Іноді валик може бути зроблений з іншого матеріалу, дивлячись яка мета подушки, релакс, відновлення м’язів або просто міцний сон.