Komforto — мережа магазинів ортопедичних матраців, меблів для спальної кімнати та аксесуарів для сну. І на сьогоднішній день у нас є п'ять спеціалізованих меблевих магазинів у Львові, окремі складські потужності, а також інтернет магазин Komforto.ua.

Працюючи з 2011 року ми стали одним із найбільших роздрібних продавців ліжок і матраців у Львові. Ми налагодили чудові стосунки як з постачальниками, так і з клієнтами та продовжуємо пропонувати найкращі продукти за найдоступнішими цінами.

Ми віримо, що кожна людина заслуговує на якісний нічний сон. Компанія Комфорто була заснована на принципі чудового обслуговування клієнтів і доступності. Прагнемо запропонувати найкращі ціни на товар. А також швидку та ефективну доставку, підтримку клієнтів і післяпродажне обслуговування, яке відповідає та перевершує очікування наших клієнтів.

До того ж, наш асортимент ліжок і матраців є дуже широким, і впевнені, що можемо запропонувати кожному потрібний тип продукції.

Ми зібрали достатньо інформації та галузевих секретів у цьому бізнесі, щоб називати себе експертами в цій галузі. Від обслуговування до доставки, є багато причин, чому ви повинні вибрати саме Комфорто Львів.

До того ж, більш ніж за 10 років роботи компанії ми налагодили співпрацю з багатьма підприємствами, що спеціалізуються на виробництві та продажі меблів та матраців.

Постачальники меблів і матраців гарантують довготривалий термін служби без зміни зовнішнього вигляду і функціональності своєї продукції. Якість продукції фабрика гарантує сертифікатами та іншими документами.

Чому слід обрати Komforto?

 • Локація наших магазинів по Львову дозволить вам легко завітати у найближчий шоу-рум та зробити більш детальний і правильний вибір. Адже складно вибирати необхідну жорсткість матраца, зручну подушку, форми і кольори ліжок і меблів через інтернет. Отже, вибір такого виду меблів у фізичному магазині завжди матиме перевагу над онлайн покупкою.
 • Спеціалізований напрямок меблів і підготовлені продавці також є нашою головною перевагою. Адже видів і напрямків меблів є чимало. Відокремившись в окрему групу меблів для сну, дозволило нам отримати кращий досвід, асортимент, тримати актуальніші залишки, більш правильно та ретельно готувати спеціалістів з продажу.
 • Доставку по Львову та околиці міста здійснюємо власним транспортом, що дозволяє (для більшості замовлень) робити це по маршруту і безкоштовно, або за достатньо малу вартість. Уникнувши сторонніх перевізників, ми будемо впевнені, що замовлений товар приїде до вас цілісним та непошкодженим.
 • Доставку по області здійснюємо постійними партнерами по напрацьованих попутних маршрутах, що також дозволяє суттєво знижувати витрати по транспортуванню і забезпечувати цілісність товарів.
 • Власні складські потужності дозволяють при необхідності клієнтам забирати товари самовивозом зі складу у Львові. А також підтримувати на складській програмі найбільш ходові розміри і моделі матраців, ліжок та інших меблів. Завдяки цьому Вам не потрібно чекати на виготовлення чи транспортування меблів з виробництв.
 • Вантажники і спеціалісти зі складання меблів також працюють у нашому колективі. Ми зможемо не лише доставити до під'їзду ваші меблі, а при домовленості винести на поверх і навіть змонтувати їх у вас дома.
 • Інтернет-магазин дозволяє робити покупки і познайомитись з нашим асортиментом на відстані, а також продавати його по всій Україні. Це дуже зручно, адже представлений товар онлайн є значно в ширшій кількості варіантів. Окрім цього, ви можете робити свій вибір і здійснювати покупку в будь-який час та навіть у вихідні дні.

Наші основні цінності

Існує певний набір цінностей, яких ми дотримуємося:

 • Задоволеність клієнтів. Замість того, щоб просто продавати продукт із наших магазинів, ми прагнемо побудувати тривалі відносини з нашими клієнтами. Ми продовжуємо вдосконалювати наші продукти, щоб відповідати очікуванням людей, які нам довіряють. А ще раді знову бачити наших клієнтів, які повертаються до нас за новими покупками.
 • Чесність. Ми розуміємо, що чесність і прозорість на кожному етапі покупки продукту та взаємодії з клієнтами прокладуть наш шлях до того, щоб стати улюбленим брендом клієнтів.
 • Наш колектив. Кожен співробітник Komforto задоволений своєю роботою, розвивається та завжди готовий допомогти клієнту вибрати необхідний товар.
 • Зручність. Ми розуміємо наскільки важливо для жителів Львова зручна локація. Саме тому наші магазини є у різних куточках міста, щоб клієнти могли легко та швидко добратись до магазину.

Кожного дня наш колектив працює над створенням найбільш комфортних умов для клієнтів. Досвідчені менеджери допоможуть вам не розгубитись у цій різноманітності і зробити правильний вибір. Завжди чекатимемо на ваші дзвінки та зустріч у наших магазинах.