Різноманітність ортопедичних матраців безумовно подобається покупцям але водночас і насторожує, адже можна легко помилитись при виборі. Можуть виникати питання “Який кращий, цей з пружинним блоком чи той, безпружинний? А можливо краще придбати натуральні моделі – латексний чи кокосовий?”

Тож який з матраців все – таки краще вибрати? Давайте розглянемо головні переваги та недоліки прогресивних матраців з ортопедичним ефектом.

Матраци на безпружинній основі хороші, хоча і не коштують дорожче.
Пружинні ж матраци мають усі шанси на успіх, оскільки відрізняються не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але і зручністю, практичністю, довго служать і рідко виходять з ладу.

Оскільки найрізноманітніші варіанти матраців представлені в магазинах різного рівня по всьому місту, ми радимо спробувати різні моделі матраців. Ви обов’язково зрозумієте яка модель до душі саме вам або ж який виробник зумів підкорити ваше серце.

У гонитві за приємними відчуттями не забудьте перевірити наявність сертифікатів якості. Вкажіть вимоги до матраца і орієнтовну суму, відкладену на покупку пристосування. Експерти нашого Інтернет-магазину матраців запропонують вам кращий варіант, який Вас обов’язково влаштує, як ціною так і якістю.

Кілька порад для правильного вибору матраца

Як підібрати правильно і з першого разу хороший матрац? Чи можливо це взагалі? Відповідь на таке питання важко вмістити в один рядок, так як на вибір впливає дуже багато аспектів:

  • вік і статус споживача;
  • стиль життя, присутність або недоступність рухливості;
  • стан здоров’я хребта, зокрема спинного і шийного відділу;
  • власні переваги і відчуття, що ж стосується зручності.

Варто звернути увагу і на тип наповнювача. Це може бути, як пружинний блок, так і більш екзотичний варіант.

Великою популярністю користуються варіанти з залежним пружинним блоком, це так звана класика, яка вже протягом багатьох років не виходить з моди і продовжує нарощувати попит. Такі моделі мають блоки пружин, які з’єднані між собою і реагують один на одного.

Блок матраца на базі незалежних пружинах Pocket Spring – відмінний варіант, який трохи дорожчий по вартості, але перевершує всі очікування. Робочі характеристики такої моделі на вищому рівні, а ортопедичний ефект відчувається практично відразу. Пружина вставляється в кишеню (окремий мішечок з матерії високої щільності). Мішечки зшиваються і в результаті залежать один від одного не самі пружини, а їх «чохол». Позитивні якості моделі оскаржити складно. Це не тільки приваблива зовнішність і зручність застосування і догляду. Людина може позбутися постійних болів в спині і відпочивати повноцінно. Скелет людини завдяки рівномірному навантаженні і розподілу тяжкості приймає під час сну природну форму і не страждає від болю. Крім того, сон на такому матраці глибше і міцніше, що дозволяє зарядиться як слід енергією на весь день, будь то робочий чи активний вихідний.

Безпружинні матрациБезпружинні матраци – секрети правильної покупки – інтернет магазині матраців.

Моделі такого типу роблять зі всіляких наповнювачів, які тільки можна: верблюжої вовни, льону, кінського волоса, кокосової койри, синтетичного, природного латексу, овчини (вовни). Ортопедичні якості безпружинних матраців залежать від використовуваних матеріалів для наповнення, а вони можуть чергуватися шарами різної товщини і щільності, навіть поєднуватися з пружинними варіантами. Подивимося який матрац краще підібрати серед безлічі безпружинних варіантів, які у них є плюси і мінуси. Які особливості та чого слід очікувати від кожного варіанта.

Відразу потрібно розділити цей тип матраців на дві великі групи – з синтетичними наповнювачами і природними. Само собою, їх ціна буде значно відрізнятися. Це пояснюється тим, що екологічні матеріали набагато важче здобути або зробити. А синтетика володіє деякими поліпшеними якостями, що зрівнює в деякій мірі шанси.

Кокосове волокно – перероблені частини рослини кокоса, досить екзотичний матеріал, який тим не менш використовується у виробництві матраців часто. Виключно матраци для новонароджених роблять з моноблока койри без домішки будь-яких інших матеріалів. В основному койра комбінується з іншими більш м’якими наповнювачами матраців (вона дає продукту твердість і пружність, жорсткість, необхідну для деяких споживачів) або ж вважається перехідним шаром в матраці між латексом і пружинами в ортопедичних матрацах.

  • До переваги відносять натуральність екологічно чистого наповнювача, міцність і зносостійкість, непогану здатність пропускати повітря і воду, регулювати самостійно вологість.
  • Дефект – збільшена жорсткість. Хоча цей недолік в певних ситуаціях стає вагомим плюсом.

Синтетичний матеріал пінополіуретан вважаються самим вигідним варіантом для наповнення матраців, дані показують щільність і твердість, висота якого варіюється виходячи з моделі матраца. Пінополіуретан являє собою сформований піноблок. Спасибі передовим технологіям, що матрац на досить тривалий час береже власні характеристики і форму.

Варто пам’ятати, що при виборі типу матраца, матеріалу, зовнішнього вигляду варто розраховувати не тільки на свої відчуття, але і на якість. Купити недорого хороший продукт реально в інтернет-магазині, а щоб мати уявлення про асортимент скористайтеся консультацією фахівця.