Сьогодні для малюків створена неймовірно велика кількість моделей матраців, кожна з яких має свої унікальні особливості, властивості і незначні недоліки. Тому дуже непросто визначитися з вибором, адже для свого малюка хочеться придбати тільки найкраще і якісніше.

Яким має бути виріб?

Щоб забезпечити дитині міцний, приємний і здоровий сон необхідно створити для нього комфортне і екологічно чисте спальне місце. До того ж дитяча осанка швидко піддається деформації, тому важливо підібрати для новонародженого якісний і правильний матрац, не здатний зашкодити ще не зміцнілому організму. Природно усі батьки мріють про те, щоб перше дитяче ліжечко було сучасним і неймовірно красивим, проте не це головне. Треба щоб воно була оснащена усіма основними зручностями, адже купляти його необхідно мінімум на три роки. Особливе місце в цьому спектрі “важливого” займає безпосередньо зручний і якісний матрац.

Основні критерії вибору цього спального елементу:

  • Показник висоти і розміру. Перш ніж вирушати за покупкою матраца для колиски, вартує, передусім, виміряти саме ложе, оскільки виріб повинен гранично точно “лягти” на дно ліжечка. Природно найбільш практично буде купити одночасно ліжечко і матрац.
  • Гігієнічність і експлуатаційна безпекаДля дітей такого віку треба купляти спальний виріб, виготовлений з водовідштовхувального матеріалу або зі знімним чохлом, оскільки малюк досить тривалий час знаходитиметься у своєму ліжечку. Матрац має бути наповнений натуральними високоякісними наповнювачами і “дихати”. Таким чином, можна уникнути виникнення алергічних реакцій на дитячому тілі.
  • Показник жорсткості має бути оптимальним.

Якщо поверхня буде надмірно м’якою, то такий матрац просто може зашкодити здоров’ю новонародженого. Адже його хребет ще не зміцнів, тому важливо, щоб він знаходився в природному положенні. У цих цілях краще всього придбавати жорсткі вироби. Сучасні медичні фахівці в один голос твердять, що для малюка до року варто купувати матраци з кокосовим волокном. До того ж вони мають масу позитивних сторін : прекрасною вентиляцією, високим показником жорсткості і пружності, забезпечують повітряну циркуляцію, не вбирають які-небудь запахи. Якщо говорити про матеріал, то він являється гіпоалергенним і натуральним, тому батьки зможуть бути спокійні за здоров’я свого маленького чада.

Матраци з кокосовим наповнювачем: особливості

Сьогодні саме ця модель матраца користується особливою популярністю і попитом серед педіатрів і новоспечених батьків. Упродовж багатьох років фахівцями проводилися перевірки відносності користі і шкоди кокосової койри, проте вони прийшли до одноголосної думки: наповнювач екологічний і дозволяє створити для дитини комфортну і здорову атмосферу.

Безперечні переваги:

  • Матеріал не гниє.
  • Має багаторічний термін експлуатації.
  • Не здатний викликати яких-небудь алергічних реакцій.
  • Досить жорсткий і пружний.
  • З легкістю пропускає повітряний простір.

Кожен виріб, наповнений кокосовим наповнювачем, має унікальні експлуатаційні особливості, які відповідають усім світовим стандартам якості і безпеки. Величезний вибірковий спектр дозволяє без зусиль підібрати практичну модель. Матраци з ортопедичним ефектом є гарантом здорового і правильного формування дитячого хребта, а також комфортабельного сну. Більше того якщо виріб буде доповнений чохлом виготовленим з бавовни, то до всього ще можна зберегти гігієнічність і чистоту матраца. Завдяки тому, що структура кокосової койри пориста, підвищується міра вентиляції виробу з обох боків. Не варто забувати про те, що рівень якості дитячого матраца безпосередньо залежить від виробника, тому не треба купляти, занадто дешеві моделі, які не вселяють довіри. Пам’ятайте, що тільки від Вас залежить здоров’я малюка.

Вироби можуть бути наповнені з таких компонентів:

  • Кокосове волокно – такий наповнювач просякнутий латексом, завдяки чому створюється надійний, міцний і еластичний матеріал. Експлуатаційний термін досить великий.
  • Кокосова стружка – є стружкою кокоса, просоченою натуральним висококласним латексом.

Обидва наповнювачі мають в розпорядженні високу міру практичності і довговічності, а латекс в даному випадку, є додатковий елемент, який підвищує беззастережні властивості і переваги матеріалів.

Якими ще можуть бути матраци для малюків до року?

Також прекрасним варіантом послужать моделі оснащені пружинами незалежного типу, проте від залежних пружин краще відразу відмовитися. Адже вони утворюють так званий “ефект гамака”, який може зіпсувати осанку дитини. Відносно матраців з незалежними пружинами, то їх компоненти (пружини) розташовуються в чохлах, що окремо знаходяться, і діють в автономному режимі. Отже, форма тіла повторюється гранично точно і утворюється ортопедичний ефект. І в цьому випадку розмір виробу має бути ідентичний розмірним показникам дитячого ліжечка.

Як наповнювачі може використовуватися латекс або кокосова койра, або їх безпосередня комбінація. Такі матраци здатні прослужити багато років, не втрачаючи своїх естетичних і функціональних даних.

Також в інтернет-магазині “Komforto.ua” можна придбати матраци з двостороннім наповнювачем, тобто з одного боку латекс, а з іншого – кокосова койра. Такі вироби неймовірно практичні і функціональні, і мають в розпорядженні переконливий експлуатаційний термін, а також достатню жорсткість. На такому ліжку Ваш малюк зможе насолодитися міцним і здоровим сном, а також рости щасливою і радісною дитиною.