Для багатьох споживачів дане відкриття стане новиною, однак матраци дійшли до нас не з таємничого і романтичного, повного пишних суконь і корсетів 18 століття. Як стверджують вчені, ще в Стародавньому Римі, щоб не відпочивати на твердому або прохолодному ліжку, взяли на озброєння мішки з різними природними і екологічними наповнювачами.

Безпружинний матрацНа даний момент є великий асортимент різних матраців, які розрізняються технічними та практичними якостями, формою і розміром. Класикою тепер стали пружинні матраци з різними типами конструкції, хоча свої лідерські позиції збільшують і безпружинні варіанти. Безпосередньо про них ми і поговоримо далі.

Безпружинні моделі матраців, з кожним днем, ​​стають більш популярними. Купують їх з різних причин: хтось, вирішив придбати безпружинну модель, бо це модно, інші ж навпаки, дуже турбуються своїм здоров’я і самопочуття, і тому зупинились саме на безпружинному матраці. В когось в пріоритеті, спати на досить щільному і жорсткому, а дехто купує такий матрац, оскільки своєчасно не потурбувався про власний скелеті і опорно-рухової системи в цілому.

Модель без пружин істотно відрізняються від матраців з вираженим ортопедичним ефектом на пружинному блоці, незважаючи на те, якими характеристиками він володіє. Особливо варто звернути увагу на те, що відмінність полягає в тому, що виріб взагалі не має пружин! На матраці з екологічним наповнювачем ви жодного разу не почуєте металевого шуму у вигляді несамовитого скрипу.

Особливості та переваги безпружинних матраців

Всередині у зазначеного типу – монолітний блок з природного або синтетичного наповнювача. На відміну від пружинних, що мають якусь висоту, дані матраци можуть бути і занадто широкими, вибір залежить від ваших уподобань.

Їх перевезення можливо здійснювати в згорнутому вигляді у вакуумній упаковці. Після її зняття протягом доби матрац бере на себе власну форму, відпочивати в даний час на ньому неможливо. Якщо знехтувати цією вказівкою, то, в першу чергу, це може призвести до деструкції виробу, він випрямиться невірно і втратить первинні властивості.

Сон на матраці стане не тільки приємним, але і дуже потрібним. Ваша спина зуміє нарешті розслабитися після робочого дня, ви відчуєте, як можна добре прокидатися вранці.

Якщо раніше майже всі намагалися відпочивати на жорсткому матраці, бо це корисно для хребта, в даний час науковці довели, найголовніше – щоб було комфортно. Основна цікавість безпружинних матраців в тому, щоб маса тіла розподілялася рівномірно. Тому наповнювачі можуть бути різними і навіть перемішані, чергуючись шарами різної товщини жорсткості і в’язкості.

Наповнювачі в безпружинних матрацах

Всередині матраца без пружин можуть знаходиться найрізноманітніші і навіть зовсім неймовірні наповнювачі. Вони умовно поділяються на дві великі групи: синтетичні і природні.

Кокосові волокна надають твердість, потрібну для підлітків до 12 років. Сон на такому матраці дасть можливість попередити хвороби такого типу, як сколіоз, тому що уфект хвилі цілком відсутній. Після того, як ви ляжете відпочити, матрац прийме початкову форму. Обираючи такий тип наповнювача, ви отримаєте багатоцільовий матрац, оскільки одна сторона у нього м’яка, а інша – тверда. Крім того, матеріал може повноцінно дихати, є повністю гіпоалергенним і екологічно безпечним.

Природний латекс робить його ніжнішим і м’якшим. Дане пристосування – хороший варіант для людей із зайвою вагою. Він гарантує гарну підтримку хребта і прослужить тривалий час навіть при великих навантаженнях на виріб. Крім цього, відпочивати на ньому не душно, адже він як слід вентилюється.

Морські водорості володіють оздоровчим і заспокійливим властивістю. Такі матеріали не викликають алергічних реакцій. На матраці з подібним наповнювачем стануть снитися найчарівніші і приємні сни.

Наповнення безпружинного матрацаОвеча шерсть має потрібне для організму людини речовина ланолін, яке прихильно вплине на поверхню шкіри і суглоби.

Ще одним матеріалом з природним походженням є повсть. Цей варіант надає матрацу потрібну жорсткість за рахунок структури волокон. Матеріал відрізняється міцністю і стійкістю зносу. Іноді може бути не підійти алергикам.

Синтетичні матеріали також часто використовуються для наповнення матраців. Такі пристосування стоять на порядок дешевше і відрізняються відмінним зручністю.

Перше місце серед найпопулярніших наповнювачів посідає пінополіуретан. Незважаючи на заплутану назву це дуже приємний і зовсім не небезпечний продукт, який забезпечує відмінну м’якість виробу. Це прекрасне рішення для багатьох алергіків. Оскільки матеріал має гіпоалергенні властивості.

Штучний латекс відрізняється неабиякою міцністю і в’язкістю. Може приймати округлості людського тіла, повторювати вигини. Доповнює картину відмінний ортопедичний ефект. З такою моделлю не страшні болі в спині або дискомфорт у верхній частині хребта.

Піна меморі забезпечує найвигідніші якості , починаючи з ергономіки і закінчуючи приємним зовнішнім виглядом. Це матрац для людей, який страждають захворюваннями опорно-рухового апарату.

Для кого підійде безпружинна модель

Такий тип матраца стане відмінним рішенням для підлітків і малечі, дорослих і старших людей, оскільки задовольняє потреби всіх категорій споживачів. Інтернет-магазин Komforto надає великий вибір меблів і аксесуарів, які стануть на охорону вашого здоров’я і забезпечують якісний і комфортний відпочинок. Крім цього, ми надаємо асортимент продукції за доступними цінами і відмінної якості.